Producent koszul

NASZA FIRMA

Firma ENIGMA to prywatna dwupokoleniowa rodzinna manufaktura produkcyjna w branży konfekcyjnej, zlokalizowana w Koszalinie, położonym nad morzem Bałtyckim. Korzenie firmy sięgają 1988 roku, kiedy to uszyto pierwszą koszulę. Od początku specjalizujemy się w produkcji koszul męskich oraz bluzek damskich.
Koszule produkowanie w dzisiejszych czasach są wynikiem wieloletniego doświadczenia wykwalifikowanej kadry, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii używanych przez światowych liderów w branży konfekcyjnej. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym personelem oraz posiadanej wiedzy "know how", nasze produkty cechują się najwyższą jakością wykonania. Nasze wyroby cieszą się uznaniem nie tylko na rynku krajowym ale również u klientów z krajów takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Dania czy Szwecja.

NASZE KOSZULE

20-letnie doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, iż na koszulach znamy się najlepiej. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, jesteśmy w stanie uszyć praktycznie każdy model koszuli. Bez problemu wykonamy wymagany model kołnierza, mankietu, plisy czy kieszonki. Dodatkowo, Każdy klient naszej firmy posiada możliwość wykreowania własnego modelu koszuli, uwzględniając indywidualne potrzeby – bez dodatkowych kosztów. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze modelu koszuli, aby zagwarantować komfort i satysfakcję w jej codziennym użytkowaniu.
Do produkcji koszul wykorzystujemy tylko starannie wybrane i certyfikowane tkaniny oraz dodatki krawieckie. Takie połączenie zapewnia komfort użytkowania koszuli na co dzień, a także łatwość w praniu, prasowaniu oraz trwałość. Na życzenie klienta dostarczamy certyfikat zgodności oraz kartę techniczną dla tkaniny z której wykonano koszule. Na koszule udzielamy 24 gwarancji producenta.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Decydując się na współpracę z firmą ENIGMA zapewniacie sobie Państwo profesjonalną obsługę, komfort oraz elastyczność w każdym aspekcie współpracy oraz najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.