Producent koszul

Dzięki sprzedaży bezpośredniej „producent – klient”, koszt koszuli nie jest powiększany o prowizje czy marże dystrybutorów, co pozwala nam zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Wybierając współpracę z naszą firmą nie tylko otrzymacie Państwo atrakcyjne ceny, korzystne terminy płatności i dostaw, ale profesjonalną obsługę w każdym aspekcie współpracy.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu następujące usługi:

  • Zaprojektowanie letniej i zimowej koszuli, uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i kolorystykę. Proces ten opiera się na ustaleniu Państwa wymagań co do koszuli uwzględniając między innymi haft, krój, czy model na wstępnej konsultacji. Następnie prototyp koszul jest zaprezentowany w celu Państwa akceptacji lub ewentualnie wprowadzenia dodatkowych zmian.
  • Dostawa koszul na podstawie zamówień złożonych do naszej firmy, uwzględniając rozmiary koszul opartych na polskich (np. 42 / 176) , europejskich (np. 42 / XXL) standardach rozmiarowych. Tabele rozmiarowe można znaleźć w zakładce rozmiary.
  • Miarowe szycie koszul. Dla osób o nietypowych wymiarach, nie ujętych w standardowych tabelach rozmiarowych, koszule wykonane są na podstawie dostarczonych wymiarów. Instrukcje jak pobrać miarę można znaleźć tutaj.
  • „Regeneracja” koszul. Nowy serwis „regeneracji” używanych koszul, polega na wymianie uszkodzonych lub zużytych partii koszul takich jak kieszonka, kołnierz czy mankiet. Naprawione koszule są następnie prane, prasowane i odesłane do klienta.
  • Emblematy i hafty firmowe. Koszule korporacyjne „uniform” w większości przypadków ozdobione są haftem bezpośrednio na koszuli lub przyszytą plakietką w wybranym miejscu koszuli. Często jest to górna część rękawka, patka kieszeni lub bezpośrednio nad kieszonką.


Z oferty dla firm korzystają takie firmy jak agencje ochrony, salony samochodowe, supermarkety, firmy telekomunikacyjne, hotele, restauracje, teatr, banki czy agencje reklamowe.

Elastyczność dostaw

Wybierając naszą firmę zapewniacie sobie Państwo pełną elastyczność w terminach dostaw. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ofertę „never out of stock” czyli wewnętrzny magazyn w naszej firmie (z wcześniej ustaloną ilością koszul) który pozwoli nam dostarczyć do Państwa zamówione koszule w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. W przypadku tradycyjnego systemu, zamówione koszule dostarczane są w ciągu 10 dni roboczych.

Pojedyncze zamówienia

Naszym Klientom zapewniamy możliwość zamawiania pojedynczych koszul.