Enigma to firma specjalizująca się w produkcji koszul męskich i damskich, której początki sięgają lat osiemdziesiątych. Jesteśmy prywatną, rodzinną firmą z tradycjami - pasjonującą się produkcją koszul najwyższej jakości. Tworząc przez ponad 3 dekady i 3 generacje, wierzymy, iż opanowaliśmy sztukę szycia koszul do perfekcji.

Nie widzimy siebie jako masowego producenta, wytwarzającego dziesiątki tysięcy koszul dla globalnych korporacji, lecz małą, nowoczesną i niezależną manufakturę. Stawiamy na bliski kontakt ze swoimi klientami, którzy wybierają jakość produktów ponad cenę i którzy identyfikują się ze swoją marką.

Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, pracująca w rodzinnej atmosferze, wspierana przez stale uaktualniany park maszynowy produkuje koszule dla najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Nasza manufaktura zlokalizowana jest w Koszalinie. Zespół (liczący ponad 70 osób) produkuje ok 10.000 sztuk koszul miesięcznie. Pracujemy na maszynach i urządzeniach dostarczanych przez liderów w branży tekstylnej takich jak; Juki, Brother, Kannegiesser, Veit, Rotondi, Kuris, EwaTex, Relaint, Durkopp, Asscolite. W procesie przygotowania produkcji używamy systemu Inventex Cad Cam.

Kierujemy się koncepcją Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CRS), dbającą o dobro naszych pracowników, dostawców, przepisy pracy oraz ochronę środowiska.

Jesteśmy dumni z koszul, które produkujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.